سه‌شنبه 13 خرداد 1399  
 
Tuesday, June 02, 2020  
 
الثلاثاء, شوال 10, 1441  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

1399/3/2 جمعه
ارتقای رکورد تولید ماهیانه آهن اسفنجی در فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری
فولاد و توسعه : همزمان با دومین ماه از سال جهش تولید، کارکنان پرتلاش واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت با تولید 72533 تن محصول، موفق به ارتقای 2228 تنی رکورد تولید ماهیانه نسبت به آخرین رکورد در دی ماه 98 شدند.
 جمشید علی بابایی مدیر عملیات شرکت فولاد سفیددشت ضمن بیان این موضوع، گذر تولید بیش از دو میلیون تن آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم از آغاز راه اندازی خبر داد و افزود: دست یابی به این موفقیت ها با حمایت سهامداران(فولاد مبارکه و سازمان ایمیدرو) و مدیریت عامل و نیز تلاش و همدلی کارکنان شرکت و پیمانکاران در تمامی بخش ها امکان پذیر شد و ابراز امیدواری نمود با تامین گندله مورد نیاز و قطعات یدکی اصلی بتوان روند تولید را حفظ نمود.
   سرپرست واحد تکنولوژی و توسعه با اشاره به پیشرفت 82 درصدی روند اجرای پروژه فولادسازی شرکت گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری با راه اندازی این واحد، در بهره برداری از واحد فولادسازی و ریخته گری نیز مانند واحد احیاء مستقیم در بین واحدهای فولاد استانی پیشتاز باشیم.
علی بابایی تاکید نمود که پیمانکاران کنسرسیوم اجرایی پروژه فولاد سازی با افزایش تعداد شیفت کار خود می توانند ضمن جبران تاخیرات در اجرا فعالیت های پروژه نیز تسریع و تا پایان بهمن ماه عملیات نصب تکمیل و وارد فاز راه اندازی گردیم.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر