پنجشنبه 1 آبان 1399  
 
Thursday, October 22, 2020  
 
الخميس, ربيع الأول 05, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

1399/7/1 سه‌شنبه
نعیمی : پایش 660 معدن کوچک مقیاس از فروردین تا پایان شهریور امسال ؛ 86 معدن در مدار تولید قرار گرفت
قائم مقام ایمیدرو از پایش 660 معدن کوچک مقیاس تا پایان شهریور امسال خبر داد و گفت : از آغاز طرح احیاء ، فعال سازی و توسعه معان کوچک تا پایان شهریورماه امسال ، 86 معدن فعال و در وضعیت تولید قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو ، عباس نعیمی در نشست شورای هماهنگی طرح احیاء و فعالسازی معادن کوچک افزود : در قالب طرح احیا، فعال سازی و توسعه معان کوچک مقیاس ، از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه جاری ، از 660 معدن ، برای 150 معدن اقدام کلینیکی انجام شده است.

وی با بیان اینکه این آمار از 31 استان کشور دریافت شده است ، عنوان کرد : از ابتدای اجرای طرح احیاء و فعالسازی معادن کوچک تاکنون ، 2790 معدن پایش شده است.

عضو هیات عامل ایمیدرو ادامه داد : از این تعداد ، بر روی 1170 معدن اقدام کلینیکی انجام شده است.

قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد : در مجموع تاکنون برای 200 معدن اقدامات نهایی صورت گرفته است و تا پایان نیمه نخست امسال ، 86 معدن فعال و در مدار تولید قرار گرفت که ۵۴ معدن مربوط به سال جاری است.

نعیمی گفت : ایمیدرو در راستای تحقق اهداف مورد توجه در طرح احیاء ، فعال سازی و توسعه معان کوچک ، اقداماتی همچون برگزاری مناقصه برای انتخاب مشاور به منظور شناسایی محدوده های اکتشافی ، برگزاری جلسات کارگروه های استانی ، برگزاری جلسان سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و احداث واحدهای فراوری در استان های کرمان و سیستان و بلوچستان و ... را در دستور کار قرار داد.

در این جلسه وجیه الله جعفری مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ، محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران ، سیدرضا عظیمی مدیر اجرایی طرح احیاء ، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس حضور داشتند.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر