شنبه 1 آبان 1400  
 
Saturday, October 23, 2021  
 
السبت, ربيع الأول 17, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

1400/6/29 دوشنبه
انتقال ترانسفورماتور غول پیکر به پروژه روی مهدی آباد در مهر ماه
حمید رضا حمایت سرپرست مجتمع سرب و روی و باریت مهدی آباد خبر داد : ترانسفورماتور غول پیکر ساخت داخل ، در مهر ماه وارد سایت پروژه کارخانه فرآوری روی مهدی آباد می شود.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، حمایت که در بازدید از کارخانه ایران ترانسفو سخن می گفت، تصریح کرد : ترانسفورماتور مذکور از نوع قدرت و یکی از بزرگترین ترانسفورماتورهای ساخت داخل است که در نهایت تا مهرماه ۱۴۰۰ به سایت پروژه مهدی آباد منتقل خواهد شد.

وی ادامه داد : این ترانسفورماتور که از نوع ۴۰۰ به 132 کیلوولت با توان 200 وات آمپر است به طور کامل ساخته شده و در حال حاضر مراحل تست های نهایی را طی می کند.

حمید رضا حمایت افزود : پروژه احداث پست ۴۰۰ به ۱۳۲ و انتقال شبکه برق به پروژه مهدی آباد یکی از مهمترین فعالیت های زیرساختی و زیربنایی مهدی آباد محسوب می شود که با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی توسط شرکت سرمایه گذار در حال انجام است.

در این بازدید مسئولان شرکت پیشگامان و مدیرعامل شرکت مهندسی مشاوره مهساب نیرو نیز سرپرست مجتمع سرب و روی و باریت مهدی آباد را همراهی می کردند.

در حال حاضر فاز نخست کارخانه های فرآوری روی مهدی آباد – به عنوان بزرگ ترین طرح تولید کنسانتره روی در ایران - به ظرفیت تولید 200هزار تن در حال انجام است.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر