شنبه 1 آبان 1400  
 
Saturday, October 23, 2021  
 
السبت, ربيع الأول 17, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

1400/7/21 چهارشنبهبا صدور حکمی از سوی رئیس هیات عامل ایمیدرو؛
آقاجانلو، مدیر عامل شرکت ملی فولاد شد
فولاد و توسعه : باحکم رئیس هیات عامل ایمیدرو ، مدیرعامل جدید شرکت ملی فولاد ایران منصوب شد.

به گزارش فولاد و توسعه درحکم وجیه الله جعفری خطاب به محمد آقاجانلو آمده است ؛ باتوجه به سوابق وتجارب ارزشمند وتعهد جنابعالی ، به سمت مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران منصوب می شوید تا بااتکال به خداوند متعال وظایف وامورمحوله را درراستای اهداف سازمان و با رعایت اصول قانونمداری وخدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام دهید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران ؛ آقاجانلو از مدیران با تجربه ایمیدرو محسوب می شود که پیش از این در جایگاه معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی این سازمان فعالیت داشت. آقاجانلو که دانش آموخته رشته مهندسی مواد و متالورژی از دانشکده فنی دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد است ، همچنین در سال های گذشته مدیریت دفتر صنایع معدنی ایمیدرو را برعهده داشت . وی علاوه بر این در سوابق کاری خود مدیریت برخی از طرح های توسعه ای این سازمان را نیز بر عهده داشته است.

**روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران انتصاب شایسته مهندس آقاجانلو را تبریک وتهنیت عرض نموده وبرایشان درانجام امورمحوله موفقیت های روزافرون آرزومندیم واز زحمات وخدمات آقای مهندس رشیدی دردوران تصدی سرپرستی شرکت ملی فولادایران تشکر و قدردانی می نمائیم. 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر