شنبه 7 خرداد 1401  
 
Saturday, May 28, 2022  
 
السبت, شوال 27, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

1400/10/22 چهارشنبهآقاجانلو در نشست با استاندار خراسان جنوبی خبر داد :
پیشرفت 70 درصدی فولاد سازی قائنات
 فولاد و توسعه : مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران در نشست با استاندارخراسان جنوبی ونماینده مردم قائنات گفت : واحد فولاد سازی این طرح ، 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و درصورت تامین به موقع اعتبار، تا پایان سال آینده راه اندازی می شود.

 به گزارش خبرنگارما ، محمدآقاجانلو افزود : احداث یک خط نورد نیز در این مجموعه پیش بینی شده که قرار است تا 45 روز آینده اعتبار ال سی آن گشایش شود و بعد از آن، سفارش تجهیزات داده شده و طی 2 سال به بهره برداری برسد.

آقاجانلو خاطرنشان کرد : واحد آهن اسفنجی طرح فولاد قائنات از مهر تا 3 دی (قبل از تعطیلی به دلیل کمبود گاز) ، حدود 160 هزار تن محصول تولید کرد.

استانداری خراسان جنوبی در کنار ایمیدرو

جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی در این نشست با اشاره به اینکه این استان از نظر توسعه و تولید ناخالص داخلی رتبه 31 را در میان استان های کشور دارد، گفت: استانداری خراسان جنوبی در کنار ایمیدرو بوده و شرایط لازم را اعم از صدور مجوزهای لازم و غیره برای پیشبرد طرح های توسعه ایمیدرو در در این استان فراهم می کند.

وی افزود : باید با تلاش همدیگر، گام های اساسی برای توسعه منطقه کم برخوردار خراسان جنوبی برداریم تا انشاءالله در یک زمان مناسب، مردم محروم این منطقه بتوانند نتایج حاصله از ظرفیت های خدادادی این منطقه را لمس کنند.

استان خراسان جنوبی به عنوان ویترین دولت سیزدهم

سلمان اسحاقی نماینده قائنات در مجلس شورای اسلامی در این نشست گفت : ایمیدرو در استان خراسان جنوبی فعالیت های قابل توجهی انجام داده و انتظار مردم این است که طرح فولاد قائنات زودتر به بهره برداری برسد و مردم از منافع این فعالیت ها بهره مند شوند.


 
امتیاز دهی