شنبه 7 خرداد 1401  
 
Saturday, May 28, 2022  
 
السبت, شوال 27, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

1400/11/2 شنبه
روابط عمومی شرکت ملی فولادایران برگزیده هفدهمین دوره روابط عمومی های کشورشد
فولاد و توسعه : بعدازظهردیروز، روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران ، با رای هیات داوران هفدهمین دوره سمپوزیوم روابط عمومی های کشور ، بعنوان روابط عمومی برترکشور برگزیده شد.

به گزارش خبرنگارفولاد و توسعه،عصرروزگذشته ۲۶دیماه درمراسم اختتامیه این سمپوزیوم که درمرکزهمایش های صداوسیما برگزارشد،روابط عمومی شرکت ملی فولادایران ،درموضوع "مدیریت راهبردی روابط عمومی "درسال ۱۴۰۰بعنوان روابط عمومی برترانتخاب ولوح سپاس وتندیس این سمپوزیوم رادریافت کرد.

روابط عمومی شرکت فولادآذربایجان برگزیده حوزه مسئولیت های اجتماعی شد

به گزارش خبرنگارما،دراین سمپوزیوم همچنین روابط عمومی شرکت فولادآذربایجان ازشرکت های تابعه شرکت ملی فولادایران نیز بعنوان روابط عمومی برتردرحوزه مسئولیت های اجتماعی برگزیده ولوح سپاس را دریافت کرد.

بنابه این گزارش،هوشمند سفیدی دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی اظهار داشت : در این دوره سمپوزیوم، شاهد ارائه 8 مقاله علمی برگزیده توسط استادانی از ایران، بلژیک، امریکا، روسیه، ترکیه، اسلوونی و فنلاند با موضوع کلی "روابط عمومی پساکرونا؛ تغییرات و نتایج" بودیم و علاوه بر آن، دو کارگاه آموزشی با عناوین "نحوه تهیه و نگارش پیوست ارتباطی" و "کاربردهای ویکی پدیا در روابط عمومی" برگزار شد

 که در نهایت، محورهای اصلی نشست های علمی – تخصصی با عنوان "بیانیه تهران" انتشار یافته و در اختیار روابط عمومی ها در سطح جهان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: همکار اصلی ما در این رویداد، "انجمن بین المللی روابط عمومی" بود، اما علاوه بر این نهاد، این گردهمایی علمی با مشارکت حدود 150 ارگان دولتی، غیردولتی، برندها و تعاونی برگزار شد.

سفیدی از برگزاری "جشنواره برترین های روابط عمومی ایران" به عنوان یکی از بخش های مهم این رویداد یاد کرد و گفت : در این راستا، روابط عمومی های برتر در فعالیت های ارتباطات الکترونیکی و مجازی، مدیریت راهبردی، اطلاع رسانی، ارتباطات رسانه ای، ارتباطات مردمی و تکریم ارباب رجوع، روابط عمومی کسب و کار، برنامه ریزی ارتباطی، مطالعات ارتباطی و افکار عمومی و مدیریت بحران معرفی خواهند شدند. همچنین در قالب این جشنواره، مدیران ارشد ارتباط گستر، و روابط عمومی های برتر را در موضوعات مذکور و در دو سطح استانی و ملی معرفی کرده و از آنها تقدیرشد و شش نشان ویژه نیزبه شش روابط عمومی برتر کشور تقدیم شد.

 به گزارش فولاد و توسعه ، در این رویداد، دکتر صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری اسلامی ایران، دکتر حسین مهری مدیر عامل بانک صنعت و معدن و دکتر علی دارابی قائم مقام وزیر گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی،

 روسای "انجمن بین المللی روابط عمومی" و "انجمن جهانی هم اندیشی روابط عمومی"  دراین مراسم  سخنرانی کردند.


 
امتیاز دهی