سه‌شنبه 28 اسفند 1397  
 
Tuesday, March 19, 2019  
 
الثلاثاء, رجب 12, 1440  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد

باعث خوشحالی است كه مديرعامل ذوب آهن ازبين كاركنان انتخاب ومنصوب شده اند

به گزارش فولادوتوسعه ؛مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان به منظور دیدار و بهره گیری از رهنمودهای ارزشمند آیات عظام ، حضرت آیت ا... مظاهری از مراجع تقلید  (رییس حوزه علمیه اصفهان) و حضرت آیت ا... طباطبایی نژاد ( نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان)  به طور جداگانه با ایشان دیدار و گفتگو کرد..

در این دیدارها که معاونین مدیرعامل و تعدادی از مدیران شرکت نیز حضور داشتند ، حضرت آیت ا... مظاهری با تبریك انتصاب مهندس یزدی زاده به عنوان مدیر عامل ذوب آهن اصفهان گفت: این مجتمع بزرگ صنعتی به عنوان یك صنعت مادر و بزرگ و نقش آفرینی آن در عرصه های مختلف در طی پنجاه سال فعالیت ،یكی از افتخارات نظام و كشور است و تا كنون در جامعه بسیار تاثیرگذار و مفید بوده و تولید و اشتغال آن نیز باید حفظ شود . وی با بیان برخی از مشكلات و تنگناهای اقتصادی در كشور و صنعت و ضرورت توجه به كاركنان سخت كوش ذوب آهن گفت : همان طور كه خداوند طی چهل سال گذشته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مقابل تهدیدهای دشمن حفظ نموده ، با امید ،  همت و تلاش همه آحاد ملت و لطف خداوند می توان بر مشكلات موجود پیروز شد .

حضرت آیت ا... مظاهری تصریح نمود:  تنها راه نجات از مشكلات ، صبر ، استقامت و پشتكار است .

وی اظهار امیدواری نمود كه با مدیریت مهندس یزدی زاده و همت ، تلاش و همكاری همه كاركنان ، ذوب آهن اصفهان بتواند به قله های افتخار و جایگاه واقعی خود دست یابد .

آب طبق دستورات اسلام ، جزء انفال و متعلق به همه ی مردم و جامعه است

در دیدار جداگانه دیگری آیت ا... طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان نیز با ابراز خرسندی از انتصاب مهندس یزدی زاده گفت: باعث خوشحالی است که ایشان در راس این مجموعه بزرگ صنعتی انتخاب و انتصاب شده است . وی نقش ذوب آهن در اقتصاد و توسعه صنعت و اشتغال زایی را بسیار مهم ارزیابی نموده و یادآور شد : اشتغال 14 هزار نفر بطور مستقیم و هزاران نفر به طور غیر مستقیم، دستاورد بزرگی است كه باید  این موضوع مهم در ذوب آهن مورد توجه ویژه قرار گیرد .

 نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان با اشاره به بحران كم آبی و اثرات مخرب آن بر اصفهان و صنعت گفت: آب یك مشكل اساسی در استان اصفهان است و متاسفانه درگذشته رودخانه زاینده رود خوب مدیریت نشده است و اینجانب نیز با جدیت این موضوع مهم را پیگیری نموده و از مسئولین كشوری و استانی و متولیان آب می خواهم كه با ارائه راهكارهای لازم ، مشكلات كم آبی در اصفهان را پیگیری و حل نمایند .

وی گفت: آب طبق دستورات اسلام ، جزء انفال و متعلق به همه مردم و جامعه است و باید برای همه مردم درست مدیریت شود. وی در بخش دیگری از سخنانش درست و صحیح خرج نمودن در اقتصاد و درآمدهای حاصله را عنوان کرد . وی در پایان اظهار امیدواری نمود كه با همت ، تلاش و توجه به كاركنان و رعایت حقوق بازنشستگان عزیز ، صنعت كشور و ذوب آهن بتوانند بر مشكلات پیروز و سربلند شوند .

در این دو دیدار مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ضمن ارائه گزارش كوتاهی از دستاوردها و تنگناهای موجود در ذوب آهن گفت : در طی نیم قرن تلاش و افتخارآفرینی این شركت ، علاوه بر اشتغال زایی در عرصه های مختلف ، صنایع زیادی در كشور با همت ذوب آهن اصفهان رشد و توسعه یافته اند .

وی از جمله عوامل نرسیدن ذوب آهن به اهداف خود را، عدم برخورداری از یارانه انرژی ، نیروی انسانی مازاد، و بحران آب ذكر نمود و گفت: مدیریت شركت با بهره گیری از همه توانمندی ها و حفظ اشتغال نیروی انسانی موجود در جهت حل مشكلات و عبور از تنگناها و رشد و تعالی شركت تلاش خواهد كرد .

وی افزود : با همت و سخت كوشی كاركنان شریف ذوب آهن به آینده این مجموعه بزرگ اقتصادی امیدواریم. مهندس یزدی زاده خواستار حمایت جدی و معنوی آیات عظام برای عبور از مشكلات و تنگناهای موجود شد .وی مهمترین هدف فعلی در ذوب آهن اصفهان را افزایش تولید و رسیدن به ظرفیت اسمی و ارائه راهكارهای لازم برای بحران آب ذكر نمود .

وی افزود : استفاده از پساب و فاضلاب شهری و صرفه جویی در مصرف آب نیز با جدیت در حال پیگیری  است .


 
امتیاز دهی