چهارشنبه 29 خرداد 1398  
 
Wednesday, June 19, 2019  
 
الأربعاء, شوال 16, 1440  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1397/10/22 شنبه
تبدیل سالانه 74 هزار تن کلاف فولاد به ورق
در شرکت صنایع برش ورق فولادی سالانه 74 هزار تن کلاف فولادی برش و به ورق تبدیل می شود.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان مبارکه با بیان اینکه این شرکت به عنوان بزرگترین مرکز خدماتی وابسته به فولاد در کشور است گفت: در این واحد صنعتی سالیانه 74هزار تن کلاف فولادی برش و تبدیل به ورق هایی با ضخامت 18/0 تا 16میلی متر می شود.

جلیل حقیقی با اشاره به اینکه این شرکت از بین 32 مرکز خدماتی زیر مجموعه شرکت فولاد مبارکه ، رتبه نخست را به خود اختصاص داده افزود: این کارخانه کلاف های فولادی برش و سبک سازی شده و همچنین ورق های مورد نیاز مصرف کنندگان جزئی که نمی توانند ورق های مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از شرکت فولاد مبارکه خریداری کنند را تامین می کند.

وی گفت: در این واحد صنعتی 60 نفر بصورت مستقیم مشغول به کار هستند.

مدیرعامل شرکت گفت: محصولات این شرکت در صنایعی هم چون سوله سازی ، قطعه سازی ، صنایع کشاورزی ، پل سازی و سایر صنایع کاربرد دارد و حدود90درصد از محصولات در استان اصفهان و مابقی در سراسر کشور به فروش می رسد.

علی ادیبی نیا افزود: ظرفیت تخلیه و بارگیری این شرکت که جزء شاخص های آن به شمار میرود سالیانه 800هزار تن است.

مدیربازرگانی و فروش این شرکت هم در خصوص میزان سهمیه اختصاصی شرکت فولاد مبارکه به این واحد گفت: این شرکت با توجه به تجهیزات ، امکانات و مکانیزم به کار رفته توانسته در بین مراکز خدماتی سراسر کشور رتبه الف را کسب کند و به همین منظور از طرف شرکت فولاد مبارکه میزان 60هزار تن سهمیه برای توزیع در نظر گرفته شده است

 
امتیاز دهی