پنجشنبه 31 مرداد 1398  
 
Thursday, August 22, 2019  
 
الخميس, ذو الحجة 21, 1440  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1397/11/16 سه‌شنبهوزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در اصفهان :
ذوب آهن اصفهان ، پیشگام استفاده بهینه و بازچرخانی آب در صنعت کشوراست
نشست بررسی دستاوردها ، عملکرد و مشکلات ذوب آهن اصفهان با حضور دکتر محمد شریعتمداری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و هیات همراه ، دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان ، جمعی از مسئولین هلدینگ شستا و مسئولین ذوب آهن اصفهان ، در اصفهان برگزار شد.

دکتر شریعتمداری در این نشست گفت : بسیار علاقه مند بودم که با حضور در ذوب آهن اصفهان مادر صنعت فولاد کشور ، قدردان زحمات تلاشگران این شرکت باشم ، اما قطعاً در اولین فرصت در بین تلاشگران این شرکت حاضر خواهم شد .

وی افزود:ایجاد ذوب آهن اصفهان یکی از مهمترین ابعاد توسعه کشور را که بخش صنعت است ، رقم زد و در رشد ظرفیت تولید فولاد کشور که امروز به 25 میلیون تن رسیده ، نقش مهمی ایفا نموده است.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، افزایش بهره وری نیروی انسانی ، ایجاد امنیت شغلی و صیانت از نیروی انسانی را بسیار مهم دانست که در مجموعه موجب افزایش ارزش افزوده برای سازمان می گردد .

ذوب آهن اصفهان این مجتمع عظیم صنعتی پیشگام استفاده بهینه و بازچرخانی آب در صنعت کشوراست

دکتر شریعتمداری از ذوب آهن اصفهان به دلیل کاهش 35 درصدی در مصرف آب قدردانی نمود و تصریح کرد  : این مجتمع عظیم صنعتی پیشگام استفاده بهینه و بازچرخانی آب در صنعت کشوراست.

وی با اشاره به مشکلات ذوب آهن در تامین مواد اولیه ، گفت : این مجتمع عظیم صنعتی ، در راه اندازی معادن کشور نقش مهمی ایفا نموده و هم اکنون هم آرم آن در بسیاری از معادن می درخشد اما امروز با مشکلاتی مواجه است که برای حل آن باید اقدامات لازم در حوزه مدیریت و مالکیت معادن انجام شود .


 
امتیاز دهی