دوشنبه 29 دي 1399  
 
Monday, January 18, 2021  
 
الإثنين, جمادى الثانية 05, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1399/9/10 دوشنبهبا هدف تقویت نظام پاسخگویی و شفافیت در معاملات مطرح شد
غفوری: سامانه و فرآیند استعلام های مرتبط با خرید و تأمین فولادخراسان الکترونیکی شد
مدیر عامل شرکت مجتمع فولاد خراسان از تقویت نظام پاسخگویی و شفافیت در معاملات این مجتمع با الکترونیکی کردن سامانه و فرآیند استعلام های مرتبط با خرید و تأمین خبر داد

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، کسری غفوری با اشاره به ابلاغ بخشنامه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص ارتقای پاسخگویی، شفافیت و سالم سازی فرآیندها، افزود: یکی از مهمترین اقدامات قانونی ایران در مسیر مبارزه با فساد، تصویب «قانون ارتقای سلامت نظام اداری» است که ابعاد مختلف پیشگیری از فساد و مقابله با آن را مد نظر قرار داده و الگوهایی را نیز برای رسیدن به اهداف آن ارایه کرده است.

وی شفاف سازی فرآیندها، شناسـایی نقاط حساس، پاسخگویی، شایسته سالاری و تکریم ارباب رجوع و... را از اصول و ضرورت‌های سلامت نظام اداری دانست و افزود: فولاد خراسان به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های صنعتی و به عنوان یک شخصیت حقوقی بخش خصوصی، سیاست‌های نظام سلامت اداری را به کار گرفته است.

غفوری یادآور شد: معتقدیم سالم سازی و صیانت از حقوق مردم در همه بخش‌های فعال اقتصادی کشور، اعم از دولتی، عمومی یا خصوصی، در بلندمدت ضامن منافع عمومی مردم است.

مدیر عامل شرکت مجتمع فولاد خراسان گفت: این مجتمع، با هدف «شفاف سازی» و ایجاد «فرصت برابر» برای همه اشخاصی که در امر تامین تجهیزات، ماشین‌آلات و مواد اولیه فعالیت دارند اقدام به راه اندازی «سامانه ارتباط با تامین کنندگان» کرده است.

وی بر به کارگیری و به‌ روزآوری امکان‌های موجود بر روی سامانه «مدیریت ارتباط با تأمین کنندگان» به آدرس https://SRM.khorasansteel.ir برای تسهیل فرآیند شفاف سازی از سوی فولاد خراسان تأکید کرد

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر