دوشنبه 11 اسفند 1399  
 
Monday, March 01, 2021  
 
الإثنين, رجب 17, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1399/11/25 شنبه
تولید ۳۸.۵ میلیون تنی گندله سازان در ۱۰ ماهه 99
  فولاد و توسعه : بررسی آمار عملکرد شرکت ‌های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی حاکی از تولید ۳۸ میلیون و ۵۱۴ هزار و ۶۱۱ تنی گندله سازان از ابتدای امسال تا پایان دی ماه و رشد ۱۲ درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه پارسال است.

به گزارش خبرنگارما ، در ۱۰ ماهه امسال فولاد مبارکه با تولید ۶ میلیون و ۲۴۰ هزار و ۳۲۷ تن گندله رشد ۱۰ درصدی ثبت کرد. فولاد خوزستان بدون تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار میلیون و ۹۴۶ هزار و ۵۶۳ تن گندله تولید کرد و میدکو با رشد ۱۴ درصدی موفق به تولید پنج میلیون و ۳۶۱ هزار و ۳۱۱ تن گندله شد.

این در حالی است که تا پایان دی ماه ۹۹ شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار و ۱۲۰ تن تولید رکورد دار شد و تولید آن در هم‌سنجی با پارسال رشد چهار درصدی ثبت کرد.

در مدت یاد شده فولاد خراسان با یک میلیون و ۳۳۵ هزار و ۳۸۱ تن تولید رشد ۹ درصدی ، سنگ آهن چادرملو با سه میلیون و ۹۶ هزار و ۴۹۶ تن تولید رشد چهار درصدی ، اپال پارسیان سنگان با ۲ میلیون و ۷۸۰ هزار و ۷۶۷ تن تولید رشد ۶ درصدی ، فولاد سنگان خراسان با ۲ میلیون و ۵۸۷ هزار و ۹۶۸ تن تولید رشد ۴۶ درصدی ، صبانور با ۳۹۴ هزار و ۷۶۲ تن تولید رشد ۱۶ درصدی، صنعتی و معدنی توسعه فراگیر (سناباد) یک میلیون و ۴۰ هزار و ۳۳ تن و سنگ آهن مرکزی ۲۳۰ هزار و ۸۸۳ تن تولید ثبت کردند.

تولید شرکت های یاد شده در دی ماه امسال با رشد ۲۵ درصدی در مقایسه با مهر ماه ۹۸ به سه میلیون و ۹۵۶ هزار و ۳۴۷ تن رسید.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر