شنبه 21 فروردين 1400  
 
Saturday, April 10, 2021  
 
السبت, شعبان 28, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار فولاد
1400/1/11 چهارشنبه
تحقق شعار جهش تولید در مجتمع فولاد میانه
به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۹، با افزایش تولید بالغ بر ۱۱۰ هزار تن ، ضمن کسب رکورد جدید ، به جهش ۲۰ درصدی در تولید آهن اسفنجی نسبت به سال گذشته دست یافت.

مجتمع فولاد میانه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۹، با افزایش تولید بالغ بر ۱۱۰ هزار تن ، ضمن کسب رکورد جدید ، به جهش ۲۰ درصدی در تولید آهن اسفنجی نسبت به سال گذشته دست یافت.

سرپرست مجتمع فولاد میانه ضمن تبريک سال نو و اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش کلیه كاركنان، با اعلام این خبر در سال جهش تولید و  چهارمین سال راه اندازی گفت : این موفقیت علی رغم تحریم های ناجوانمردانه و محدودیتهای موجود  کرونایی، صرفا با همت و کوشش تک تک کارکنان و با اتکا بر توان داخلی بدست آمده  و در طول سال ركوردهای قابل توجهی نیز نسبت به سال ۹۸‌ كسب گردید.

عبدی با بیان اینکه در سال گذشته علاوه بر افزایش مقدار تولید، سود آوری مجتمع نیز بطور چشمگیر افزایش یافت، خاطر نشان کرد : با برنامه ریزی های انجام شده و پشتیبانی ارگانهای بالا دستی جهت رفع موانع درصدد هستیم در سال ۱۴۰۰ به دستاوردهای جدیدی در مجتمع فولاد میانه دست یابیم.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر