سه‌شنبه 13 خرداد 1399  
 
Tuesday, June 02, 2020  
 
الثلاثاء, شوال 10, 1441  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار معدنی
1399/1/16 شنبه
بارگیری ریلی کنسانتره سنگ آهن برای نخستین بار از زنجان
 فولادوتوسعه :  مدیر کل راه آهن منطقه شمالغرب کشور از بارگیری محموله کنسانتره سنگ اهن از ایستگاه ریلی سلطانیه خبرداد و گفت :  برای نخستین بار این بار بارگیری می شود.

علی خدایی روز سه شنبه افزود :  با پیگیری ها و اقدامات انجام شده به منظور استمرار بارگیری محموله کنسانتره سنگ آهن از مبداء ایستگاه سلطانیه زنجان به مقصد سنگان در خراسان رضوی ، عملیات بارگیری این محموله در ابتدای سال جاری محقق شد.

وی اظهارداشت :  از نیمه دوم اسفند سال گذشته بارگیری محموله کنسانتره سنگ آهن از این ایستگاه ریلی انجام شده بود.

مدیر کل راه آهن منطقه شمالغرب کشور گفت :  به منظور ارتقای راندمان کاری فرآیندهای عملیاتی، سیر و حرکتی ، تسهیل امور و تسریع انجام کارها در خصوص در دستور کار قرار دارد.

خدائی خاطرنشان کرد :  تاکنون حدود ۶ تا هفت هزار تن کنستانتره سنگ اهن از ایستگاه راه آهن سلطانیه به مقصد سنگان در خراسان رضوی بارگیری و حمل شده است.

وی تاکید کرد :  همه این اقدامات در سال جهش تولید به منظور رونق اقتصادی و تولید داخلی انجام می شود.

مدیر کل راه آهن منطقه شمالغرب شمالغرب کشور گفت :  در سال جدید با همکاری گمرک استان زنجان و مشارکت شرکت های بازرگانی ، در تلاش هستیم که خط صادراتی مسیر بناب _ سرخس را نیز با بهره گیری از واگن های امدادی cis فعال کنیم.

خدابی اظهارداشت :  طی چند روز گذشته بصورت آزمایشی واگن های مسقف و لبه بلند روسی با محصولات تولیدی شرکت های لوله و اتصالات آبیاری به مقصد تاشکند ازبکستان بارگیری شد.

 ایستگاه باز بین المللی بار بناب یک ایستگاه بعد از سلطانیه قرار دارد، 2 ایستگاه باری دیگر نیز در راه آهن منطقه شمالغرب کشور و در استان های قزوین و مراغه فعال است و در این ایستگاه ها ترانزیت خارجی، حمل و بارگیری می شود.

ایستگاه باز بین المللی بناب، مبدا و مقصد بار ترانزیت در سطح شبکه های راه آهن های دنیا (UIC) شده است.

شبکه های راه آهن عضو اتحادیه بین المللی راه آهن ها می توانند از این ایستگاه به عنوان مبداء و مقصد کالا استفاده کنند

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر