دوشنبه 29 دي 1399  
 
Monday, January 18, 2021  
 
الإثنين, جمادى الثانية 05, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار معدنی
1399/9/4 سه‌شنبه
سرمایه گذاری در حوزه معادن، تحریم را بی معنا می کند
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید از آنجا که معادن ظرفیت مناسبی دارند، اگر سرمایه گذار بخش خصوصی و خارجی در این حوزه ورود کند، تحریم بی معنا می شود.

 عزت اله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی پس از نشست کمیسیون متبوعش، گفت: در جلسه امروز سوالات نمایندگان از وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد بررسی قرار گرفت؛ خواسته نمایندگان راه اندازی کارخانجات و معادن در تمامی مناطق است که آقای رزم حسینی قول داد ظرف مدت یک ماه آینده اقدامات مناسب در این زمینه انجام شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت بلااستفاده معادن، افزود: از آنجا که معادن ظرفیت مناسبی دارند، اگر سرمایه گذار بخش خصوصی و خارجی در این حوزه ورود کند، تحریم معنایی ندارد.

وی درباره اقدامات کمیسیون صنایع و معادن برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی، اضافه کرد: افزایش قیمت ها دلایل متعددی دارد و یکی از این علل آشفتگی مدیریتی است به طور مثال وزارت صنعت، معدن و تجارت 5 ماه وزیر نداشت.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، تصریح کرد: با وجود اینکه مواد اولیه موردنیاز فولاد داخلی است چرا این محصول باید تابع نوسانات قیمتی باشد این امر بیانگر آشفتگی اقتصادی است که دولت می توانست با تدبیر از بروز آن جلوگیری کند

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر