دوشنبه 15 آذر 1400  
 
Monday, December 06, 2021  
 
الإثنين, جمادى الأولى 02, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار معدنی
1400/6/29 دوشنبهیکی دیگر از نتایج ارتباط ایمیدرو و دانشگاه به ثمر رسید :
آموزش رانندگان دامپ‌ تراک معادن با دستگاه شبیه ‌ساز بومی
غلامرضا ملاطاهری با بیان این مطلب گفت : با توجه به برنامه چشم انداز حداقلی در مدیریت HSEE ایمیدرو و حذف حوادث ترافیکی جدی ، طی یک طرح پژوهشی با دانشگاه خواجه نصیر، بومی سازی دستگاه شبیه ‌ساز رانندگی با دامپ تراک را در سال 98 اجرایی کردند.

وی ادامه داد : در حال حاضر، دستگاه مذکور در معادن سنگان و گل گهر مستقر شده است و رانندگان کامیون های فعال در این معادن به صورت شبیه‌سازی‌شده آموزش می بینند.

مزیت های دستگاه شبیه ساز رانندگی

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با اشاره به مزیت های دستگاه مدرن آموزشی شبیه ساز رانندگی تصریح کرد : آموزش و افزایش مهارت اپراتورهای بدوخدمت و ضمن خدمت دامپتراک در شرایط کاملاً ایمن، سنجش توانمندی اپراتورها در کنترل دامپتراک در مراحل استخدام و تمدید قرارداد و نیز صدورگواهینامه صلاحیت سنجی اپراتوری دامپتراک، از جمله این مزیت هاست.

وی افزود : کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری ماشین آلات معدنی و افزایش عمر مفید آنها، پیاده سازی سناریوها بر اساس حوادث متداول گزارش شده از واحدهای HSEE معادن، امکان برگزاری دوره های جامع آموزش و صلاحیت سنجی با دستگاه شبیه ساز و افزایش بهره وری با کاهش حوادث و جلوگیری از خطاهای احتمالی، از دیگر مزیت های دستگاه مذکور است.


 
امتیاز دهی