دوشنبه 15 آذر 1400  
 
Monday, December 06, 2021  
 
الإثنين, جمادى الأولى 02, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار معدنی
1400/8/23 يكشنبهسرپرست صندوق بازنشستگی فولاد مطرح کرد:
هیچ برنامه ای برای واگذاری شرکت زغالسنگ کرمان نداریم
نشست پایانی سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد با اعضای شورای کارگری شرکت ذغال سنک کرمان در محل فرمانداری شهرستان زرند برگزار شد.

در این نشست که فرماندار زرند و جمعی از مسولان استانی، مدیران صندوق و سرپرست شرکت زغالسنگ حضور داشتند، اعضای شورای کارگری معادن زغالسنگ نقطه نظرات ومشکلات خود را بیان نمودند.

در این جلسه حسین عامریان با اشاره به جلسات قبلی خود در این سفر با شورای کارگری و دیدار با کارگران در محل شرکت زغال سنگ کرمان گفت : همه ما عضو یک خانواده هستیم و باید با همدلی و تعامل به سمت افزایش تولید و سودآوری شرکت زغالسنگ حرکت کنیم.

وی افزود : کارگران این واحد معدنی دغدغه ها و ابهاماتی دارند که ما نیز برای پاسخگویی به این دغدغه ها در جمع آنها حاضر شدیم.

عامریان گفت : هیچ برنامه ای برای واگذاری شرکت زغالسنگ نداریم و شرکت سرمایه گذاری صندوق نیز متعلق به بازنشستگان صندوق فولاد است.

وی با بیان اینکه صندوق تا کنون بر اساس قانون به تعهدات خود عمل کرده و کارگران حقوق و مزایای خود را دریافت کرده و این روند ادامه خواهد داشت، افزود : ملاک عمل ما قانون است و صندوق در چارچوب اختیارات قانونی خود به وظایف خود در قبال شرکت زغالسنگ عمل می کند.

وی افزود: موضوع تبدیل وضعیت کارگران ایثارگر را بر اساس قانون پیگیری خواهیم کرد.

وی با اشاره به دیدارهای خود با آقایان پورابراهیمی و زاهدی نمایندگان مردم کرمان گفت : امیدواریم با همدلی نمایندگان و مسولان استان و مدیران صندوق شاهد رونق تولید در شرکت زغالسنگ باشیم.

صادق زاده فرماندار زرند نیز در سخنانی با استقبال از سفر حسین عامریان و هیات همراه نسبت به بهبود وضعیت شرکت زغالسنگ و حل مشکلات کارگران ابراز امیدواری کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر