دوشنبه 15 آذر 1400  
 
Monday, December 06, 2021  
 
الإثنين, جمادى الأولى 02, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار معدنی
1400/8/27 پنجشنبهدر تشریح دستاوردهای جشنواره اینوماین اعلام شد:
امضای 49 تفاهم نامه بین استارتاپ ها و شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی
رئیس سومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی (اینوماین) اعلام کرد : در این جشنواره ، 49 تفاهم‌ نامه بین استارتاپ‌ها، نوآوران، شرکت‌های دانش ‌بنیان و شرکت‌های بزرگ و صنعتی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، امید اصغری با بیان این مطلب گفت : در طول سه روز برگزاری جشنواره اینوماین 3 بخش ارائه نیازهای فناورانه معادن، مجتمع ها و شرکت‌های بزرگ حوزه معدن و صنایع معدنی، 8 نشست و درنتیجه، 63 جلسه بی تو بی تشکیل شد.

وی افزود : تفاهم ‌نامه های امضا شده توسط دبیرحانه دائمی جشنواره در طول سال پیگیری می شود. موسسه یونیدرو هم با هدف حفظ و تداوم این فعالیت همچون پیش از برگزاری جشنواره، با برگزاری وبینارهای تخصصی با عنوان معدنیار تلاش خواهد کرد طرف های عرضه و تقاضای فناوری را در این حوزه به هم نزدیک کند.

شناسایی 360 شرکت دانش بنیان

رئیس سومین جشنواره اینوماین با اشاره به شناسایی 360 شرکت دانش بنیان دارای ظرفیت فعالیت در حوزه معدن و صنایع معدنی تصریح کرد : در بخش نمایشگاه این جشنواره، موسسه یونیدرو با پایش حدود 6000 شرکت دانش‌ بنیانِ ثبت شده در کشور، نسبت به شناسایی شرکت های مذکور اقدام کرد.

وی ادامه داد : همچنین، از میان شرکت‌های فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی کشور، 350 شرکت فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی شناسایی شدند تا بتوانیم با کمک آنها، نسبت به توسعه اکوسیستم دانش‌ بنیان معدن و صنایع معدنی کشور اقدام کرد.

بنا به این گزارش، سومین جشنواره اینوماین طی روزهای 26 تا 28 مهر در دانشگاه تهران برگزار شد.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر