سه‌شنبه 28 اسفند 1397  
 
Tuesday, March 19, 2019  
 
الثلاثاء, رجب 12, 1440  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار عمومی
1397/4/20 چهارشنبهبا حضور رییس هیات عامل ایمیدرو انجام می شود
آغاز عملیات ساخت مجتمع توانبخشی شهر بهارستان؛ فردا
عملیات ساخت مجتمع توانبخشی معلولان و سالمندان در شهر جدید بهارستان استان اصفهان امروزچهارشنبه، با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، در راستای ایفای نقش مسوولیت های اجتماعی و ارایه خدمات عام المنفعه، موسسه خیریه قائم الرضا، مجتمع خدمات توانبخشی و درمانی معلولان و سالمندان و نیز مرکز مشاوره خانواده و ژنتیک در شهر جدید بهارستان اصفهان احداث می کند.

این پروژه در زمینی به مساحت بیش از 10 هزار متر مربع اجرا می شود. پیشتر موافقتنامه اصولی این پروژه، از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان بهزیستی کشور و کمیسیون ماده 5 مسکن و شهرسازی دریافت شده و پس از آن، پروانه احداث نیز از سوی شهرداری شهر جدید بهارستان صادر شده است.

شرکت مهندسی فولاد تکنیک مسئولیت اجرای پروژه احداث مجتمع خدمات توانبخشی و درمانی معلولان و سالمندان و نیز ایجاد مرکز مشاوره خانواده و ژنتیک را بر عهده گرفته است. این طرح در 3 فاز از مرحله تهیه نقشه های اجرایی تا نظارت بر حسن اجرای پروژه انجام می شود.

به گفته محمد ابکاء، مدیرعامل شرکت فولاد تکنیک، میزان سرمایه گذاری فاز نخست این پروژه (احداث مرکز معلولان جسمی و ذهنی) حدود 7 میلیارد تومان است که طی 2 سال انجام می شود. وی تصریح کرد: این مرکز، به صورت شبانه روزی نگهداری از 210 نفر معلول جسمی و ذهنی را انجام می دهد.

ابکاء خاطرنشان کرد: کل سرمایه گذاری 3 فاز این پروژه، 18 میلیارد تومان است و مدت زمان اجرای فازهای 2 و 3 نیز پس از اتمام فاز نخست تعیین می شود.

وی ادامه داد: مجتمع فوق براساس استانداردهای مورد نظر وزارت مسکن و شهرسازی، سازمان بهزیستی کشور و دانشکده علوم پزشکی دانشگاه اصفهان ساخته خواهد شد.

موسسه خیریه قائم الرضا، پیش از این نیز نوسازی و بهره برداری از مرکز درمانی توانبخشی شهید مدنی زرین شهر استان اصفهان را با صرف هزینه 2.8 میلیارد تومان انجام داد. آن مرکز با هدف ارایه خدمات شبانه روزی به 250 نفر فعالیت می کند

 
امتیاز دهی