دوشنبه 11 اسفند 1399  
 
Monday, March 01, 2021  
 
الإثنين, رجب 17, 1442  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار عمومی
1399/12/5 سه‌شنبهسعد محمدی :
برای حفظ جایگاه بین‌المللی ، صادرات فولاد ادامه دارد
 فولاد و توسعه : اردشیر سعد‌ محمدی سرپرست معاونت امور معدن و صنایع معدنی وزارت صمت در گفت و گو یی با اعلام این مطلب افزود : ارزآوری و حضور مستمر در بازارهای بین‌المللی از برنامه‌های اصلی وزارت صمت در صنایع معدنی و فولادی است.

 فولاد و توسعه : اردشیر سعد‌ محمدی سرپرست معاونت امور معدن و صنایع معدنی وزارت صمت در گفت و گو یی با اعلام این مطلب افزود : ارزآوری و حضور مستمر در بازارهای بین‌المللی از برنامه‌های اصلی وزارت صمت در صنایع معدنی و فولادی است. از طرفی به منظور ساماندهی بازار، در حال تدوین برنامه استراتژیک هستیم که به زودی به شرکت‌های مختلف معدنی و فولادی ابلاغ می‌شود. در این برنامه سهم تامین بازار داخل و میزان صادرات تعیین شده است.

  وی در پاسخ توضیحات بهمن تجلی ‌زاده معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان مبنی بر اینکه مبنای تولید فولاد خوزستان صادرات است ،‌ اظهار داشت :  شرکت فولاد خوزستان یکی از بنگاه‌های موفق در تولید و صادرات کشور به شمار می‌آید ،‌ از طرفی این شرکت در تامین نیازهای داخل همیشه پیش ‌قدم است.

در بازدید از غرفه فولاد خوزستان عزت ‌اله اکبری رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی ، دکتر سعدمحمدی را همراهی می‌کرد.

بهمن تجلی‌زاده معاون فروش و بازاریابی این شرکت با بیان اینکه صادرات از محورهای اصلی فولاد خوزستان به شمار می‌آید ، گفت : سیاست‌ های این شرکت ایجاد توازن در بازار است. محصولات این شرکت در اقصی نقاط جهان مشتری دارد.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر