دوشنبه 12 خرداد 1399  
 
Monday, June 01, 2020  
 
الإثنين, شوال 09, 1441  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

یادداشت و مقالات
یادداشت و مقالات
تحریم ها باعث بومی‌سازی صنایع شده است
توضیحات:

مدیر تضمین کیفیت شرکت فولاد خوزستان با اشاره به اینکه تحریم‌ها بر صنایع فشار و سختی وارد می‌کند گفت: تحریم‌ها باعث شد تا صنعت فولاد خوزستان، ساخت تجهیزات و قطعات این صنعت را بومی‌سازی، و محصولات مورد نیاز را از تولیدکنندگان داخلی تامین کند.

محمود اکابر در نشست ترمیم ساختار کمیته های فنی متناظر در سرسرای شرکت فولاد خوزستان بیان کرد: تحریم ها بر صنایع و اقتصاد اثر منفی دارند اما ۲ نوع نگاه را می توان به تحریم ها داشت هم نگاه تهدید و هم نگاه فرصت و می توان از تحریم ها به عنوان فرصتی برای کسب درآمد بیشتر استفاده کرد.

تولید سه میلیون و ۸۰۰ هزار تن محصول در سال

وی گفت: ظرفیت تولید فولاد خوزستان در سال های اخیر از هزار و ۵۰۰ تن در سال به سه میلیون و ۸۰۰ هزار تن در سال افزایش یافته است.

اکابر، با بیان اینکه فولاد خوزستان قابلیت رقابت با محصولات همپای خود در کشورهای دیگر جهان را به لحاظ استاندارد و کیفیت دارد افزود: فولاد خوزستان محصولات خود را علاوه بر ۲۱ کشور اطراف ایران، به کشورهای دور هم صادر می کند و در سال های اخیر موفق شدیم که  ۷۰ درصد تولیدات خود را صادر کنیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه استاندارد پایه کسب و کار و عامل تداوم اشتغال است گفت: استاندارد زبان مشترکی بین کشورهای دنیا برای مشتریان است تا امکان خرید مطمئن یک محصول را داشته باشند؛ برای تولید محصول استاندارد در شرکت فولاد خوزستان در کمیته فنی متناظر نمایندگانی را داریم و هر سه سال یک بار مدیران این کمیته بررسی، و از افراد پویا و فعال در این کمیته استفاده می شود

 
امتیاز دهی